Všechny pracovní pozice

MAIER - Skladník / Logistický operátor

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviště: Prostějov

Hledáte zaměstnání bez stereotypů a máte rádi změny? Chtěli byste pracovat ve skladu, ale nemáte žádnou praxi? Nám to vůbec nevadí ????. Máme propracovaný systém zaškolení v našem jedinečném ŠKOLÍCÍM CENTRU v areálu Maier CZ Prostějov, kde vám nejprve zajistíme jak licenci VZV, tak i praktické či teoretické školení. Poté se vám bude věnovat trenér v rámci školení přímo na pracovišti na zvolené pozici.

A pokud už nějakou praxi ve skladě máte a hledáte práci v oboru, jste také velmi vítáni. Naši trenéři se vám budou věnovat se stejnou péčí a je vám k dispozici celý náš školící systém.

Rádi vás pozveme na pohovor, kde si budete moci prohlédnout část našeho nového technologicky velmi moderního skladu a seznámíte se s náplní práce.

Co vás čeká?

- obsluha logistického vláčku a Retraku, příp. VZV
- zásobování výrobní linky materiálem
- expedice a příjem obalů, materiálů a hotové výroby

Co od vás očekáváme?

- spolehlivost

- zodpovědnost

- ochotu pracovat v třísměnném režimu

Výhodou bude, pokud budete

- vlastnit řidičské oprávnění VZV (není podmínkou)

- mít praxi ve skladu ve výrobní či logistické společnosti (není podmínkou)

Co vám můžeme nabídnout?

Plat od 25.000,-

propracovaný systém zaškolení

příspěvek na stravování formou elektronických stravenek Sodexo

možnost závodního stravování přímo ve firmě

práci v mezinárodním prostředí s možností uplatnění cizích jazyků

možnost dalšího profesního rozvoje

možnost využít firemní autobusovou dopravu z Prostějova a Přerova

Životopisy s kontaktními údaji můžete zaslat na e-mailovou adresu nabor@montix.cz nebo nás můžete kontaktovat na telefonním čísle 777 364 950 a 777 364 952 .

Modul: Pracovní místa

Máte zájem u nás pracovat? Kontaktujte nás!

Jméno *
Telefon *
Adresa *
Název pracovní pozice *
Vaše zpráva *
Příloha
Modul: Kontaktní formulář

Informace o zpracování osobních údajů

Berete na vědomí, že od okamžiku odeslání Vaší žádosti a životopisu společnosti MONTIX, a.s., se sídlem nám. Osvobození 6/14, 783 35 Horka nad Moravou, IČO: 29447020, zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Ostravě, oddíl B, vložka 10300, může tato společnost coby správce osobních údajů, zpracovávat Vaše osobní údaje obsažené v žádosti a životopisu za účelem vedení výběrového řízení. Vaši žádost, životopis a osobní údaje v nich obsažené bude společnost MONTIX, a.s, .zpracovávat po dobu trvání výběrového řízení.

V případě, že byste neuspěl(a) ve výběrovém řízení, může si společnost MONTIX, a.s. na základě Vašeho souhlasu ponechat Váš životopis a zpracovávat v něm obsažené osobní údaje po dobu až 12 měsíců od ukončení výběrového řízení za účelem Vašeho možného budoucího oslovení ohledně uvolněného pracovního místa. Takto udělený souhlas můžete kdykoliv odvolat kontaktováním společnosti MONTIX, a.s.

Společnost MONTIX, a.s. může osobní údaje z Vašeho životopisu zpracovávat automatizovaně i manuálně, a to jak vlastními silami, tak prostřednictvím určených zpracovatelů, jejichž aktuální seznam Vám společnost MONTIX, a.s. poskytne na vyžádání.

V souvislosti s ochranou osobních údajů máte právo na přístup ke svým osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, právo vznést námitku proti zpracování, jakož i právo na přenositelnost osobních údajů a právo podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů.