Nabídka práce - Agentura práce

Vedoucí agentury práce

Počet volných míst: 1

Úvazek: Plný úvazek

Pracovní poměr: Na dobu určitou

Směnnost: Pružná pracovní doba

Pracoviště: Mohelnice

MONTIX,a.s. je česká společnost zabývající se výrobou plastových dílů, montážemi světlometů a poskytováním zaměstnanců prostřednictvím agentury práce.

Pro naši divizi personální agenturu hledáme zkušeného manažera, který umí řídit a budovat business, motivovat svůj tým a dokáže zodpovídat za chod celé agentury.

Pracovní náplň

    • řízení týmu personálních koordinátorů
    • aktivní vyhledávání obchodních příležitostí
    • jednání se zástupci firem, které poptávají zaměstnance
    • komunikace s uchazeči o zaměstnání
    • zajištění personálního marketingu
    • odpovědnost za obchodní výsledky

Požadavky

    • zkušenosti v oblasti lidských zdrojů, ideálně přímo ze zprostředkování zaměstnání či z oblasti služeb
    • samostatnost, dobré komunikační, vyjednávací a organizační schopnosti
    • obchodního ducha
    • dobrou orientaci v české pracovně právní legislativě
    • komunikativní znalost angličtiny
    • dobrou znalost práce na PC MS Office

Nabízíme

    • samostatnou pozici, kde máte možnost se rozvíjet a realizovat své nápady
    • zajímavý fixní plat + provizní složku
    • firemní telefon, notebook a možnost home office
    • 25 dní dovolené
    • poukázky Edenred na volnočasové aktivity, zdraví, sport a kulturu
    • dotované stravování

Nástup možný ihned/dohodou

Místo výkonu práce: Mohelnice

Modul: Pracovní místa

Máte zájem u nás pracovat? Kontaktujte nás!

Jméno *
Telefon *
Adresa *
Vaše zpráva *
Příloha
Modul: Kontaktní formulář

Informace o zpracování osobních údajů

Berete na vědomí, že od okamžiku odeslání Vaší žádosti a životopisu společnosti MONTIX, a.s., se sídlem nám. Osvobození 6/14, 783 35 Horka nad Moravou, IČO: 29447020, zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Ostravě, oddíl B, vložka 10300, může tato společnost coby správce osobních údajů, zpracovávat Vaše osobní údaje obsažené v žádosti a životopisu za účelem vedení výběrového řízení. Vaši žádost, životopis a osobní údaje v nich obsažené bude společnost MONTIX, a.s, .zpracovávat po dobu trvání výběrového řízení.

V případě, že byste neuspěl(a) ve výběrovém řízení, může si společnost MONTIX, a.s. na základě Vašeho souhlasu ponechat Váš životopis a zpracovávat v něm obsažené osobní údaje po dobu až 12 měsíců od ukončení výběrového řízení za účelem Vašeho možného budoucího oslovení ohledně uvolněného pracovního místa. Takto udělený souhlas můžete kdykoliv odvolat kontaktováním společnosti MONTIX, a.s.

Společnost MONTIX, a.s. může osobní údaje z Vašeho životopisu zpracovávat automatizovaně i manuálně, a to jak vlastními silami, tak prostřednictvím určených zpracovatelů, jejichž aktuální seznam Vám společnost MONTIX, a.s. poskytne na vyžádání.

V souvislosti s ochranou osobních údajů máte právo na přístup ke svým osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, právo vznést námitku proti zpracování, jakož i právo na přenositelnost osobních údajů a právo podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů.