Všechny pracovní pozice

MAIER - Skladník / Logistický operátor Společnost Maier CZ je součástí španělské skupiny MAIER GROUP, světovým lídrem ve výrobě plastových komponentů do automobilů renomovaných světových značek (Stellantis, Ford, Mercedes-Benz, Land Rover, Jaguar, BMW, Nissan, atd.). Výrobní závod v Prostějově se zaměřuje na vstřikolisování, lakování a chromování plastových dílů do automobilů. Více informací HELLA - OPERÁTOR / KA VÝROBY Horka nad Moravou Montáž a kompletace světlometů. Více informací HELLA - MANIPULANT Horka nad Moravou Manipulace s gitry a rollboxy. Páskování, objednávky a vyskladnění materiálu v systému. Více informací Seřizovač lisovna Preventivní údržba strojů a zařízení Více informací TECHNIK KVALITY Zajištění plnění požadavků zákazníka s ohledem na kvalitu dodaných výrobků v předsériové a sériové fázi. Více informací Seřizovač pokovka *instalace, seřizování a údržba jednoduchých strojů dle předloh a instrukcí *zajišťování technické způsobilosti přípravků při ukládání do regálu *preventivní údržba strojů a zařízení *dodržování, kontrola a úprava procesních parametrů v probíhající výrobě *kontrola kvality produktu *vedení drobné administrativy ohledně nástrojů *seřizování a oprava pokovovacích přípravků *podílení se na uvolnění výroby Více informací HELLA - Mohelnice MANIPULANT Manipulace s gitry a rollboxy. Páskování, objednávky a vyskladnění materiálu v systému. Více informací HELLA - operátor předmontáž Máte zájem o práci v silné mezinárodní společnosti, která je zárukou stability? Pro společnost HELLA AUTOTECHNIK NOVA, s.r.o. se sídlem v Mohelnici hledáme pracovníky na kompletaci a montáž světel do automobilů. Více informací HELLA - elektromechanik VMK Mohelnice Elektromechanik VMK Více informací HELLA - operátor / ka výroby světlometů Mohelnice Operátor výroby v HELLA AUTOTECHNIK NOVA. Více informací Elektromechanik Elektromechanik Více informací Manipulant - práce pro muže Vaším hlavním úkolem bude zajistit skladování materiálu a následnou manipulaci s materiálem. Budete provádět průběžné inventury skladu. Budete odpovědní za skladování materiálu. 12 hodinové směny - volné víkendy Více informací Dělník lisovny Odebírání výlisků z pásu. Kontrola dílů dle jasného zadání. Balení výlisků dle postupu. Nepřetržitý provoz. Více informací
Modul: Pracovní místaMáte zájem u nás pracovat? Kontaktujte nás!

Jméno *
E-mail *
Telefon *
Adresa *
Název pracovní pozice *
Vaše zpráva *
Příloha
Modul: Kontaktní formulářInformace o zpracování osobních údajů

Berete na vědomí, že od okamžiku odeslání Vaší žádosti a životopisu společnosti MONTIX, a.s., se sídlem nám. Osvobození 6/14, 783 35 Horka nad Moravou, IČO: 29447020, zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Ostravě, oddíl B, vložka 10300, může tato společnost coby správce osobních údajů, zpracovávat Vaše osobní údaje obsažené v žádosti a životopisu za účelem vedení výběrového řízení. Vaši žádost, životopis a osobní údaje v nich obsažené bude společnost MONTIX, a.s, .zpracovávat po dobu trvání výběrového řízení.

V případě, že byste neuspěl(a) ve výběrovém řízení, může si společnost MONTIX, a.s. na základě Vašeho souhlasu ponechat Váš životopis a zpracovávat v něm obsažené osobní údaje po dobu až 12 měsíců od ukončení výběrového řízení za účelem Vašeho možného budoucího oslovení ohledně uvolněného pracovního místa. Takto udělený souhlas můžete kdykoliv odvolat kontaktováním společnosti MONTIX, a.s.

Společnost MONTIX, a.s. může osobní údaje z Vašeho životopisu zpracovávat automatizovaně i manuálně, a to jak vlastními silami, tak prostřednictvím určených zpracovatelů, jejichž aktuální seznam Vám společnost MONTIX, a.s. poskytne na vyžádání.

V souvislosti s ochranou osobních údajů máte právo na přístup ke svým osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, právo vznést námitku proti zpracování, jakož i právo na přenositelnost osobních údajů a právo podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů.