Všechny pracovní pozice

PROJEKTOVÝ VEDOUCÍ

Počet volných míst: 1

Úvazek: Plný úvazek

Směnnost: Pružná pracovní doba

Pracoviště: Mohelnice, Družstevní 30

Vaší náplní práce bude řízení a vedení projektů, organizace činností projektových týmů, sledování a plnění cílů v oblasti nákladů a termínů. Plnění cílů při zvláštním zohlednění tržních a zákaznických požadavků a postupů.

Komunikace, koordinace a přenos požadavků zákazníka do sériové výroby.

Zajistit dodržování kvalitativních, nákladových a termínových cílů specifikovaných zákazníkem s využitím metod zajišťujících výsledky (např. FMEA, změnové řízení, termínové plánování) za účelem splnění zákaznických požadavků a dosažení optimální ekonomické efektivnosti.

Postupovat dle dokumentovaných základních postupů, včetně definování souhrnu prací a zavedení milníků, záruky schopnosti týmové práce (využití potenciálu a individuálních kompetencí a dovedností), zohlednění definovaných zdrojů a služeb; aktualizace projektové dokumentace za účelem dosažení hladkého průběhu projektu a stanovených cílů, zajištění rozpočtu, stanovení klíčových ukazatelů výkonnosti projektu a případně provedení kalkulace projektu.

Provádět prezentaci zpráv o dílčích výsledcích zákazníkovi v dohodnutém rozsahu a k dohodnutým termínům za účelem sledování průběhu projektů.

Informovat a komunikovat se zákazníky v situaci, která by mohla ohrozit cíle, za účelem dosažení nezbytného vyjasnění a přijetí rozhodnutí.

Odpovědnost projektové řízení se souhlasem nadřízeného za účelem co nejrychlejšího zpracování přicházejících změn.

Zajistit dosažení optimálního využití kapacit systémů, provozních zařízení a výrobních podmínek.

Jaké dovednosti byste měli mít?

Jaké dovednosti byste měli mít? Pro výkon této pozice byste měli mít znalost projektového managementu, čtení technické strojírenské dokumentace a výrobních parametrů.

Znalost a tvorba APQP, PPAP.

Jazykové znalosti: AJ na úrovni B1.

Praxe na pozici min. 2 roky, v automotive podmínkou. Výhodou znalosti vstřikovacích forem.

Jak Vás za Vaši práci odměníme?

Motivujícím finančním ohodnocením podle Vašich schopností a pracovních výsledků, protože my dobré pracovníky umíme ocenit.
Poukázky v hodnotě 500 Kč na volnočasové aktivity, zdraví, sport a kulturu, abyste se odreagovali od práce.
25 dnů dovolené

Možnost využívání home-office.
Příspěvkem na dovolenou a Vánoce.
Dotovaným stravováním v naší jídelně.

Vzdělávání v univerzitě MONTIX.

Zaměstnanecké programy Vodafone, ČSOB, Kooperativa.

Proč pracovat právě u nás?

Protože ve středu naší pozornosti jsou hlavně naši lidé – pro nás nejste jen číslem, pro nás jste člen našeho týmu a i díky Vám můžeme být spolehlivým dodavatelem u stávajících i nových zákazníků.

Protože se zaměřujeme na rozvoj našich zaměstnanců.

Protože se snažíme, aby Vás práce bavila a cítili jste se u nás dobře.

Protože tu máme přátelský kolektiv a příjemnou atmosféru.

 

Na našich webových stránkách www.montix.cz se můžete seznámit s náplní práce společnosti i s její výrobou. Získáte zde přehled o společnosti a jejím zaměřením.

 

Životopisy s kontaktními údaji můžete zaslat na e-mailovou adresu nabor@montix.cz

nebo nás můžete kontaktovat na telefonním čísle 773 161 856

 

 

Modul: Pracovní místaMáte zájem u nás pracovat? Kontaktujte nás!

Jméno *
E-mail *
Telefon *
Adresa *
Název pracovní pozice *
Vaše zpráva *
Příloha
Modul: Kontaktní formulářInformace o zpracování osobních údajů

Berete na vědomí, že od okamžiku odeslání Vaší žádosti a životopisu společnosti MONTIX, a.s., se sídlem nám. Osvobození 6/14, 783 35 Horka nad Moravou, IČO: 29447020, zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Ostravě, oddíl B, vložka 10300, může tato společnost coby správce osobních údajů, zpracovávat Vaše osobní údaje obsažené v žádosti a životopisu za účelem vedení výběrového řízení. Vaši žádost, životopis a osobní údaje v nich obsažené bude společnost MONTIX, a.s, .zpracovávat po dobu trvání výběrového řízení.

V případě, že byste neuspěl(a) ve výběrovém řízení, může si společnost MONTIX, a.s. na základě Vašeho souhlasu ponechat Váš životopis a zpracovávat v něm obsažené osobní údaje po dobu až 12 měsíců od ukončení výběrového řízení za účelem Vašeho možného budoucího oslovení ohledně uvolněného pracovního místa. Takto udělený souhlas můžete kdykoliv odvolat kontaktováním společnosti MONTIX, a.s.

Společnost MONTIX, a.s. může osobní údaje z Vašeho životopisu zpracovávat automatizovaně i manuálně, a to jak vlastními silami, tak prostřednictvím určených zpracovatelů, jejichž aktuální seznam Vám společnost MONTIX, a.s. poskytne na vyžádání.

V souvislosti s ochranou osobních údajů máte právo na přístup ke svým osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, právo vznést námitku proti zpracování, jakož i právo na přenositelnost osobních údajů a právo podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů.